facebook - EJI

فيس بوک اتحاد جمهوری خواهان ايران

دوستان گرامی، فیس بوک اتحاد بکار خویش آغاز نمود.

هدف از برپایی فیس بوک اجا استفاده از این کانال ارتباطی بدون هزینه با ایرانیان داخل و خارج کشور برای انتقال اخبار، مسایل مرتبط با همایش در پیش، تحولات کشور و همچنین آشنا کردن با نظرات اعضای اجا و سایر اندیشمندان هست. هرچند امکانات تکنیکی فیس بوک برای بحث و گفتگو و اظهار نظر در مورد مقاله و یا خبری محدود هست، اما در همین محدوده اندک نیز می توان تبادل نظرات سازنده ای را در آن قوام بخشید.

تقاضای من از دوستانی که خود فیس بوک دارند این هست که فیس بوک اجا را به دوستان خود معرفی نمایند.

ادمين: مسعود آذری

   
پرسش و پاسخ در باره فيس بوک

 

 

چگونه در فيس بوک ثبت نام کنيم؟

برای ثبت نام در فيس بوک نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تعيين کلمه عبور مورد نظر، جنسیت، و تاریخ تولد را در فرم ثبت نام وارد کنيد.
پس از ثبت نام یک ایمیل به آدرس شما ارسال می شود. با کلیک کردن بر روی لینک در متن ايميل دريافتی ثبت نام را تأیید کنيد، روند ثبت نام به اين طريق کامل می شود.

برای ثبت نام کردن در فيس بوک اينجا راکليک کنيد. 

برنامه فيس بوک به چه زبانی است؟

شما می توانيد زبان مورد نظر خود را برای استفاده از فيس بوک تعيين کنيد. برنامه فيس بوک بسياری از زبان ها، از جمله فارسی و انگليسی را پشتيبانی می کند. 

صفحه اتحاد جمهوری خواهان در فيس بوک کجاست؟

اتحاد جمهوری خواهان ايران دارای دو صفحه در فيس بوک است. دليل ايجاد صفحه دوم پرشدن گنجايش صفحه اول پس از استفبال نسبتا زياد کاربران از صفجه اول است. در حال حاضر برای دسترسی به فيس بوک ما می توانيد از آدرس زير استفاده کنيد.

http://www.facebook.com/note.php?created&&suggest¬e_id=382051758622&id=327142235776#!/pages/td-jmhwrykwhn-yrn/327142235776 

آيا صفحه اتحاد جمهوری خواهان در فيس بوک مخصوص اعضاء است؟

خير، بازديد از صفحه اتحاد جمهوری خواهان برای عموم آزاد است. 

معمولا چه مطالبی در فيس بوک اتحاد جمهوری خواهان منتشر می شود؟

در درجه اول آخرين اخبار و اطلاعات راجع به فعاليت ها و مواضع رسمی اجا در فيس بوک نيز منتشر می شود. به علاوه از طريق مصاحبه (صدا و نوشته) از مسئولان و فعالين و اعضاء در مورد مسائل مهم جاری نظر خواهی می شود. روشن است که بازديد کنندگان می توانند در مورد مطالب و نظرات منتشر شده بنوبه خود اظهارنظر کنند، و به غنای مباحث بيافزايند. 

تسهيلات فيس بوک برای اعضاء چيست؟

درفيس بوک میتوانيد يک صفحه مخصوص برای خود درست کنيد. ده ها برنامه مختلف برای استفاده اعضاء در فيس بوک پيش بينی شده است. در فيس بوک به آسانی می توان آلبوم عکس، صدا و تصوير درست کرد. گروه تازه ای ايجاد کرد، با دوستان ديگر ارتباط برقرار کرد، ...

از جمله امکانات جالب فيس بوک، ايجاد صفحات جديد در مورد مسائل مورد علاقه شماست. شما می توانيد با ايجاد صفحات جديد تحت عنوان مسائل مورد علاقه، برای آن امضاء جمع کنيد، يا برای ايده ها هوادار گردهم آوريد.